Bakırköy Evden Eve Nakliyat

yorumsuz
58 kez okundu

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

 

Bakırköy evden eve nakliyat ev eşyalarınızı garantili bir şekilde her mevsim her noktaya emniyetli taşır. Evden eve nakliyat kolaylıklarından faydalanmak istiyorsanız bir telefon etmeniz yeterlidir. Siz sadece adresi verin ve özel eşyalarınızı paketleyin gerisi bizim işimiz. Ev taşımacılıkta en uygu fiyatlar ve zaman aralığı planlayarak sizlerin huzur içinde yeni yuvanıza taşınmanızı sağlamaktayız. Bizi aradığınız andan itibaren tüm detayları en kısa şekilde özetledikten sonra en ucuz evden eve nakliyat fiyatı uygulayarak hem zamandan hem ekonomik yönden kazançlı çıkmanızda yardımcı olmaktayız. Ucuz nakliyat fiyatları sizi asla korkutmasın. Çünkü biz diğer nakliyat firmalarından farklı bir iş yapmamaktayız. Asansörlü taşıma aynı şekilde, paketlemeler aynı şekilde, eşya taşıma işlemleri aynı şekilde tek farkımız müşterilerimizi seviyoruz. Bakırköy Evden Eve Taşımacılık Neden En Ucuz Nakliyat? Çünkü biz her işimizi kendimiz yapmaktayız;

• Hamal hizmeti ekstra dışardan almadan tüm eşya taşıma işlemlerini kendi elemanlarımız ile yapmaktayız.

• Eşya paketleme ve sarma işlemlerini kendi elemanlarımız ile yapmaktayız.

• Mobilya demonte işlerini kendi ustalarımız ile yapmaktayız.

• Elektrik ve elektronik eşyaların kurulumunu kendimiz yapmaktayız.

• Asansörlü eşya taşıma işlemini kendi mobil asansörlerimiz ile yapmaktayız.

• Ambalaj malzemelerini kaliteli toptan satış yapan üretici firmalardan daha ekonomik temin etmekteyiz.

• Taşıma elemanlarımızı ve mobil asansörümüzü yanımızda götürerek dışarıdan kiralama işlemine gerek duymamaktayız.

• Eşya sigortalama işlemlerini kendi ekspertiz elemanlarımız ve sigorta şirketimiz aracılığı ile yapmaktayız.

• Evden eve nakliyat sözleşmesindeki tüm hükümleri eşya sahiplerine hazırlatmaklayız.

• Son model araçlarımızın iç dizaynı her ebat eşyaya uyumlu olduğu içen istifleme için zaman kaybetmeden seri çalışarak daha hızlı ulaşım sağlamaktayız. Böylelikle en kısa sürede daha fazla müşteriye hizmet vermek sureti ile daha fazla kazanç sağlamaktayız. Bakırköy evden eve nakliyat tüm bunları kendi içinde yaparak dışarıya ekonomik bağımlılık içine girmeden daha ucuz nakliyat hizmeti vermektedir.

Neden Bakırköy Evden Eve Nakliyat? Çünkü önce emniyet sonra faaliyet parolası ile çalışmaktayız. Ev eşyası taşımacılığı sektöründe eşya sahiplerinin ne kadar hassas olduklarının bilincindeyiz. Bu nedenle her elemanımızı sürekli disiplinli ve dürüst bireylerden seçmek için gayret etmekteyiz. Eşya sahiplerinin eşyalarına olan davranışı gözlemleyerek yapacakları yorumlar bize birer öneri vasfı taşımaktadır. Emniyet ve kaza önleme yönetmeliklerine uyumlu çalışan elemanlarımız önce kendi can güvenliklerini aldıktan sonra faaliyetlere başlamaktadır. Bu sayede eşya sahipleri eski evlerinde ve yeni evlerinin sınırları içinde oluşacak olumsuzluklardan korunmuş olmaktadır. Ayrıca tüm çalışanlarımızın SGK primleri düzenli ödenerek eşya sahiplerine bu yönde herhangi bir sorumluluk yüklenmesi önlenmektedir. Bu konudaki hassasiyetimiz özellikle gündem takip edilerek yapılmaktadır. SGK yasalarına göre en kısa süre içinde bile çalıştırılan münferit elemanlara çalıştığı süre kadar sigorta ücretinin ödenmesi gerekmektedir. Bu işlemi biz firma olarak yerine getirerek ayrıca bir yükümlülük ortaya çıkmasını önlemiş olmaktayız.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler:
Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.