Başkent Üniversitesi

yorumsuz
140 kez okundu

Başkent Üniversitesi

baskent-universitesi

Başkent Üniversitesi yetiştirdiği öğrencileri mesleki değerlerine bağlı ve üstün başarılı şekilde, çevresine fayda sağlayan bir kişilik aşılayarak mezun etmektedir. Üniversite amaçları olarak bilgi çağının gereklerini yerine getirebilecek ve bunları en iyi şekilde takip ederek daha da gelişmeci bir ruha sahip, evrensel düşünebilen gençlere ortaya çıkararak, bilgiye ulaşım konusunda sabırlı ve iradesi sağlam insanların toplumda çevresine ışık saçan yapıya ulaşmasında basamak olmaktır. Bunun yanında aldıkları bilgileri kullanım aşamasında yeteneklerinin bilincinde hareket ederek, sağlık alanında, iletişim alanında, sanat dünyasında, çevre bilinci gelişmiş, endüstriyel yapıya hakim, ticaret ve teknoloji hakkında detayları araştırmadan bilgi sahibi olmadan girişimlerde bulunmayan kişilikleri yetiştirmek açısından son derece başarılı sonuçlar elde edebilen bir kuruluştur.

Başkent Üniversitesi deneyimli yapısı sayesinde ortaya çıkardığı eserler daha da gelişmeye açık olan, araştırmacı bir ruhla daima daha iyiyi ve yeniyi ortaya çıkarmaya çalışan, dinamik dünya görüşü sayesinde çevresine daima güven veren ve sürekli hareketli yapısında dinamik yapı göstergesi oluşturan, ülke içinde ve dışında ortaya çıkabilecek tüm sorunlara karşı son derece duyarlı düşünce yapısına sahip, aldığı bilgiler doğrultusunda sahip olduğu mesleğinde son derece başarılı çalışmalar sergileyen, iş dünyasında varlığı ile kendini hissettirebilen, rekabet dünyasında sürekli aynı düşüncede ve yapıda olan kişi ve kuruluşlarla aynı paralelde hareket ederken bunların karşısında yenilmeyen ve bıkmayan çalışmalar sergileyerek daima önde olan kişiliklerin ortay çıktığı merkezi eğitim sistemi uygulayan bir kuruluştur.

Başkent Üniversitesi yurt dışı temsilciliklerde başarılı çalışmalarda bulunabilen ve uluslararası platformlarda ve çevrelerde en yakın temaslar kurmada başarılı ve bu konuda yetenekli, sanatsal alanda yaptıkları ile çevresinin ilgisini toplayan, kültürel değerlerin kıymetini bilerek hareket eden ve bunu çevresinde bilinçlendirme çalışmalarında başarılı olan, tarihsel değerlere saygılı yapıya sahip ve bunlara sürekli sahip çıkan hareketler ortaya koyarak bunların daha ileri ki yıllara taşınmasında çalışmalar yapan, çevre bilinci gelişmiş ve bu sayede çevre koruma konularında eğitim verebilecek seviyede çalışmalar yaparak çevresini korumacı olan insanların oluşturduğu toplumdan lider konumda olabilen insanların yetiştirilmesinde en yüksek başarılar elde eden bir kuruluş olma yolunda yaptığı çalışmalar la daha da ileriye gitmek amacı ile hareket etmektedir.

Başkent Üniversitesi sağlık alanında vakıf statüsünde ilk olarak faaliyet gösteren yüksek öğrenim kurumu olma özelliğine sahiptir. Günümüzde halen ülkemiz genelinde değişik yerleşim bölgelerinde modern yapıya sahip teknolojik alanda gelişmiş ve bu konuda sürekli desteklenen sağlık uygulamaları ve araştırma merkezleri bulunmaktadır. Başkent Üniversitesi bünyesinde bulunan birçok kuruluş vasıtası ile kendi alalında konaklama ve gıda teminini sağlayarak beslenme ve tekstil ve konfeksiyon alanların da kurulan yan kuruluşlara sahip bulunmaktadır. Başkent Üniversitesi ulaşım konusunda dışarıdan destek alırken ayrıca banka hizmetlerini de dış destekle sağlamaktadır. Bunların dışında olan tüm faaliyetleri kendi imkanları ile sağlayarak tüm detayları kendi içinde halletme yolunda ilerleme sağlamaktadır.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler:
Eklenme Tarihi: 16 Aralık 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.