Çocuk Elbisesi

yorumsuz
329 kez okundu

ELBİSE SEÇERKEN

Elbise seçerken dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi kesinlikle kumaş kalitesidir. Kaliteli kumaşlar ile üretilen elbiseler için ayrıca kaliteli ve sağlam ipliklerde gerekmektedir. Sağlam iplikler ile dikilen kaliteli kumaşlarla elbiseler üreten dünyaca ünlü firmalara mağaza reyonlarına satışlara sunmaktadırlar. Bu dünyaca ünlü firmalar;

  • Nike
  • Adidas

Gibi sağlıklı kumaşlarla yapılıp sağlam ipliklerle dikildiğinin garantili satışlarıyla çocukların narin ve nazik tenlerine giymeleri için mağaza reyonlarına sunulur. Hoş tasarımlarla çocukların keyifle ve zevkle giymelerini sağlamaktadırlar. Çocuklar için kolları sıvayan ünlü mağazalar sadece çocuk rahatlığı, sağlığı ve zevkini düşünerek ürettiği ürünleri çeşitli mağazalarda satışa verirler.

Bu mağazalardan bir tanesi olan Koray Sporayrıcalığıyla ile satışa sunulmaktadır. Mağazanın bilinirlik oranı yüksek olduğu için, ayrıca internette de satışa açıldığı için alternatif olarak internet satışları yapmaktadır. Dünyaca ünlü markaların çocuklar için ürettiği elbiselerin renk, beden ve boyut imkânları ile satışlar için mağazalara verilir.
İNTERNETTE ELBİSE

logo
İnternetten çocuk elbisesi satın almak genelde risktir. Bu riske girmek kimi zaman iyi kimi zaman kötüdür. Kötü olmasının sebeplerden bir tanesi bedeni uymadığında değiştirme olanağının bulunamamasıdır. Mağazamız sitesi Korayspor.com ayrıcalığı ile iade ve değişimler sayesinde internet alışverişi zevkli ve keyifle yapılmaktadır. Satın alınan ürün faturasın da bulunan form ile birlikte mağazalarımıza başvurabilirsiniz.

Alınan tarihten itibaren 30 iş günü içerisinde değişim yapılabilir. Mağaza personeline değişim için teslim ettiğiniz ürün mağaza tarafından değişim yapılıp yapılmayacağı kararı verilmez. Mağazaların da bulunan markaların Türkiye’de bulunan dağıtıcı firmalara gönderip, kullanıcıdan hatalı olup olmadığına karar verilir. İşlemi biten ürün tekrar mağazaya gönderilir ve müşteri aranılarak ürünü gelip alması istenir. Mağazamız yeni sezon kıyafetleri ile hizmetinizdedir.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler:
Eklenme Tarihi: 29 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.