Karne Görüşü Örnekleri

yorumsuz
2.969 kez okundu

Karne Görüşü Örnekleri

Karne görüşü örnekleri öğrencilerin öğrenim hayatları içerisinde not bilgileri ve davranış bilgilerini gösteren yazılı belgelerde belirtilen öğretmenlerin görüşleri olmaktadır. Bu bilgiler öğrencinin okul içinde derslerle olan ilgisi, arkadaşlarıyla olan iletişimi, başarı düzeyleri genel değerlendirmesi yapılarak yazılan düşünceler olmaktadır. Bu düşüncelere göre öğrenciler kendi haklarında öğretmenlerinin düşündükleri fikirlerini görmüş olmaktadır. Bu düşünceler belirtilirken öğrencilerin bunlardan etkileneceği unutulmamalıdır. Çünkü derslerde aldıkları notlardan çok öğretmenlerin öğrenci hakkında düşündükleri daha değerli kabul edilmektedir. Yanlış bir cümle öğrencinin derslerden kopmasına veya başarısızlık nedeni olabilecektir. Başarılı öğrencilerin başarılarını daha fazla arttırmak başarmakta zorlanan öğrencileri ise bu yönde teşvik etmek bu Karne görüşü örnekleri ile mümkün olacaktır. Bunlara örnek verecek olursak Ders içindeki başarıları ders dışındaki sergilediğin davranışların ile beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim. Başarılarının sürekli olacak şekilde bir ömür boyu devam etmesini dilerim. Burada yazılmış olan kısacık metin içerisinde kendini yetiştirmeye çalışan gelecekte karşılaşacağı tüm sorunlara karşı çözüm üretecek bilgileri toplamak için eğitim hayatını sürdüren bir öğrenciye motive niteliğinde bir anlatım mevcuttur. Bu tür Karne görüşü örnekleri kısa olduğu kadar içinde saklamış olduğu düşünce yapısı çok geniş bir alana yayılabilir. Öğrenci bu görüşler ile öğretmenin gözünde kendini değerlendirirken ailesine karşı gurur duyabileceği bir övgü alması daha sonraki eğitim hayatında teşvik edici olmaktadır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken asıl önemli konu sınıf içerisinde bütün öğrencilere aynı kalıbı içeren aynı düşünceyi yansıtan kelimeler kullanılarak hepsi için aynı düşünceyi yansıtmak yanlış bir düşünce olacaktır.

Çünkü bu tür Karne görüşü örnekleri öğrencinin bir sonraki adımı kendisi hakkında yapılan yorumlar doğrultusunda atacağı için önem arz etmektedir. Herkese aynı görüşün yazılması önemsenmeyen sadece yazılmış olması için boşluk dolduran bir görüş niteliği kazanacaktır. Öğrencileri sınıf içerisinde ayırmak mümkün olmasa da başarı seviyelerine göre onları mutlu edecek ve motivasyonlarını olumlu yönde etkileyecek görüşlerde bulunmak daha uygun olacaktır. Karne görüşü örnekleri olarak ilkokul seviyesinde yazılabilecek kısa ve anlamlı görüşler Üstün başarılarından dolayı seni en içten dileklerimle tebrik eder bu başarılarının ömrünün sonuna kadar devam etmesini temenni ederim. Örnek bir yaşam sergileyebilmek için yaşının küçüklüğüne rağmen örnek olacak adımlar atmandan dolayı seni kutlarım. Yüzümü güldüren beni gururlandıran başarı basamaklarını emin adımlarla ilerleyen beni hiçbir konuda mahcup etmeyen ders içinde ve dışında örnek davranışlarda bulunan öğrencime aynı zamanda velisine çok teşekkür ederim. Derslere olan ilginden dolayı başarıyı her alanda ve her derste nasıl elde edileceğini arkadaşlarına da öğrettiğin için sana ve ailene teşekkür eder başarılarının bir ömür boyu sürmesini dilerim. Öğrencinin başarısında bütün öğretmenlerinin olduğu kadar ailesinin de gayreti tüm öğrencilerine ve ailelerine örnek olan değerli öğrencime ve ailesine çok teşekkür ederim. Kendini geliştirmek için elinde bulundurduğun başarı seviyeni daha yükseğe çıkarmak için bol bol kitap oku. Okuduğun kitaplardan notlar çıkar ve bunları günlük yaşantında uygula. Uygulamaya başladığın bir işi sonuna kadar sonucuna ulaşıncaya kadar şimdi olduğu gibi ileriki hayatında da asla bırakma. Çalışmalarından dolayı seni ve sana destek olan aileni tebrik ederim.

Buraya kadar yazılanlar ilkokul seviyesinde başarı derecesi en yüksek olan öğrenciler için yazılan Karne görüşü örnekleri olarak yazılan metinler olmaktadır. Ayrıca başarı durumu orta seviyede olan öğrenciler için yazılabilecek Karne görüşü örnekleri Çalışmalarını ve davranışlarını biraz daha düzenleyerek bu konuda çaba göstermesi başarıya ulaşması için yeterli olacaktır. Çalışmalarını kendi seviyesinde yeterli görerek yarıda bırakması sınıf seviyesinin ortalarında yer almasına sebep olmaktadır. Fakat azimli ve o kadar içten davranışlarını derslerine yansıtarak gayret ettiği takdirde daha başarılı olması için yeterli olacaktır. Ders içindeki başarıları ödevlerine ve görevlerine yansıtıldığı takdirde daha başarılı olması mümkündür. İçindeki cevheri çıkarmak için desteğe ihtiyacı vardır. Okul dışı davranış izlenimlerinde oyun ve bilgisayara fazla zaman ayırdığı kendisi tarafından da ifade edilirken bunlara ayrılan zamanın 2 katı derslere ayrıldığı takdir de şuan olduğundan çok daha başarılı olacağı kesindir. Okul içindeki eğiticiler tarafından sağlanan destek kadar aile tarafından da desteklendiği takdirde daha başarılı olacağı kesindir. Mevcut durumunun performansını daha fazla gösterecek kapasitede olduğuna inanıyorum. Sana olan inancım başaracağına hiç şüphem olmadığındandır. Bu nedenle gayretlerinin biraz daha artmasını temenni ederim. İlkokul seviyesinde Karne görüşü örnekleri ders durumu zayıf olan öğrenciler için motive olması ve tavsiye niteliğinde notlar olarak Derslerinde çeşitli nedenlerden dolayı istediği başarıyı elde edemediği görülmektedir. Bu nedenle ödevlerini daha dikkatli yapması, kitap okuma sayısını arttırması, sınıf içerisinde öğretmenini ve dersi çok daha iyi dinleyerek kendini vermesi gerekmektedir. Okul içinde herhangi bir sorun yaşamamasına rağmen eğer ailesinin bildiği bir sorun var ise giderildiği takdirde başarılı olacağına inanmaktayım.

Gerekli çalışmaları yapmadığı ilgisiz davrandığı için akranları ve kendi seviyesini gösterememektedir. Bu konuda ailenin okul yönetimi ile irtibata geçerek iletişim kurması sorunları ortak çözmesi gerekmektedir. Aynı zamanda verilen ödevleri sürekli aksattığı için kendisinden beklediğim seviyenin gerisinde kalmıştır. Başarılı olabilmesi için aile desteğinin arttırılması okulda işlenen konuların aile tarafından tekrar ettirilmesi durumunda daha başarılı olacaktır. İstediği zaman başarılı olabilen bir öğrenci olmasına rağmen dikkatini yoğunlaştırmadığı için başarı ile buluşamamaktadır. Dikkatini toplayabilmesi için gerekli tedbirin alınması gerekmektedir. Ortaokul seviyesinde öğrenciler için Karne görüşü örnekleri başarılı olanlar için Yediveren gülleri gibi solmayan başarıların yıl boyunca arkadaşlarına örnek olarak sürmesinden dolayı seni tebrik ederim. Üstün başarılarının birinci dönemde örnek davranışlara dönüşmesi beni okul yönetimine karşı sürekli gururlandırmıştır. Ailende bu başarından dolayı seninle gurur duyabilir. Ara dönemde iyice dinlenerek 2. Dönem içerisinde de bu başarıları göstereceğine inanıyorum. Ders içinde ve dışında disiplinli ve başarılı öğrencidir. Arkadaşlarına örnek öğretmenlerine gurur kaynağıdır. Orta seviyede bulunan öğrencileri teşvik etmek amacı ile Karne görüşü örnekleri Çok çalışmana rağmen beklediğim seviyeye gelmiş değilsin. Zorlukları beraber çalışarak atlatabiliriz.

Gayretlerinin biraz daha artmasını istiyorum. Tatil süresince bu zamana kadar olan çalışmalarını değerlendirmeni istiyorum. Daha iyi seviyeyi yakalayabilecek bir öğrencisin. Benimle aynı fikirdeysen azimli çalışmaya devam et. Ders durumu zayıf öğrenciler için Karne görüşü örnekleri İzlenimlerimin sonucunda eksiklikler olduğu kesindir. Bu eksikliklerin başında planlı çalışma yapmadığındır. Dersi dinlemeyişin anlamadığını önemsemeden sormayışın başarısızlığın sebebi olmaktadır. Sen çalışkan disiplinli başarılı kişiliğinin yanında derslerle olan ilgini arttırdığın süre içerisinde kesinlikle başarılı olacağına inanıyorum ve sana güveniyorum. Ders içindeki başarılarını sınavlara yansıtabilmen için okuma ve anlama konusunda detaylı bir çalışma yapman gerekli. Bunun için bol bol kitap okumalı ve problem çözmelisin. Stresten uzak düşünce yapını sınavlarda tamamen sorulara yönlendirmelisin. Çünkü sen örnek bir öğrencisin. Ünlü kişiler tarafından Karne görüşü örnekleri olabilecek düşünceler konusunda örnek verilecek olursak Bir insan elde ettiği başarısızlıkları için başkalarını suçluyorsa başarılarının ödülünü de başkalarına vermesi gerekir. Akıllı olan insan düşünmüş olduğu her şeyi söylemez. Fakat her söylediğini çok iyi düşünür. İnsanlara yapılabilecek en büyük iyilik onlara sahip oldukları akıllarını kullanmayı öğretmektir.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.