Yeni Yıl Şarkısı

yorumsuz
2.208 kez okundu

Yeni Yıl Şarkısı

 

Bilmediğiniz bir çok yeni yıl şarkısı ile karşılaşacaksınız. Yeni yıl şarkısı bilmiyorsanız sizlere bir çok yeni yıl şarkılar yazmış olduk. Bir tanesinden de bahsetmeye başlayalım. Çocukların en çok söylediği yeni yıl şarkısıdır. Yeni yıl, yeni yıl bizlere kutlu olsun, yeni yıl, yeni yıl, sizlere kutlu olsun, hepimiz kardeşiz, Bitmesin sevgimiz , aramızda dargınlık olmasın, yeni yıl, yeni yıl bizlere kutlu olsun. Yeni yıl, yeni yıl sizlere kutlu olsun. Okul öncesi anaokulun eğitim gören çocuklarda etkinlik olarak yeni yıla doğru yeni yıl şarkısı öğretilmektedir. Hem çocuklar çok mutlu olur, çok eğlenceli hem de şarkı söylemeyi de öğrenirler. Sizlere yeni yıl şarkılarını tek, tek anlatmaya devam edelim. Yeni yıl hoş geldin şarkının sözünü yazalım. Yeni yıl, yeni ıl hoş geldin, aklım büyüdü şu kadar, boyum uzadı bu kadar, ya dünya büyüdü, hem de aya kadar hem de aya kadar. Yeni yıl, yeni yıl şarkı sözü ise, yeni yılın ve yeni yaşınız kutlu olsun, büyüyün, büyüyün. Yeni yılınız ve yeni yaşınız kutlu olsun. Hoş geldin yeni yıl adlı şarkı sözü de şu şekildedir. Gecenin bir yarısı saatler çaldı. Hoş geldin, yeni yıl, tüm insanlar sevinsin. Çünkü yeni yıl geldi. Herkes mutlu olsun yeni yıl geldi. Hoş geldin yeni yıl minikler için bu sayfada yeni yıl şarkı sözlerinin değişik, değişik şarkılara göz atabilirsiniz. Yani bir çok yeni yıl şarkısı bulunur. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Hem yeni ve hem de popüler bir yeni yıl şarkısı vardır. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

Okul öncesi minikler için birbirinden muhteşem yeni yıl şarkıları bulunmaktadır. Miniklerin sevebileceği tarzda yeni yıl şarkısı burada vardır. İstediğiniz yeni yıl şarkısını seçebilirsiniz. Sizler için bir kaç tane yeni yıl şarkısını yazdık. Şimdi de daha fazla yeni yıl şarkısı yazmaya devam edelim. Yeni yıl hoş geldin şarkısının sözü yeni yıla adım adım yürümekteyiz. Yılbaşı gecesinde neşe saçar yüzümüz. Hoş geldin yeni yıl, bu yıl ne çok eğlendik güldük ki. Yeni yılda da yine çok eğlendip çok güleceğiz. Yeni yıl bizimle şarkısının sözünden de bahsedelim ne dersiniz. Yeni yıl bizimle, hoşgeldin bize ne getirdin. Bize yine mutluluk var. Yeni yıl bizimle. Yılbaşı gelince çocukların içlerini bir sevinç kaplamaktadır. Yeni yıl tam anlamı ile bir eğlence gecesidir. Bu yüzden de insanlar yeni yılda hangi şarkıyı dinleyeceklerinin ve hangi şarkı ile dans edeceklerini pek kararlaştıramadıkları için insanlar arkadaşları ile birlikte yeni yıl partisi hazırlanmaktadır. Sonra da arkadaşları ile birlikte yeni yıl şarkısı da kararlaştırırlar. Yeni yıl şarkısı sadece çocuklara özgü bir şey değildir. Yetişkinler ve gençler içinde çok eğlenceli şarkılar bulunmaktadır. Yeni yılda dinleyince şarkılar daha çok hareketli müziklerdir. Çünkü yeni yıl gelince insanlar yeni yıla daha coşkulu ve daha eğlenceli bir gün olduğu için insanlar sevinçlerini dans ederek gösterirler.

Yeni yıla özgü şarkılardan başka sanatçıların söylediği şarkıları da dinleyebilirsiniz. Yeni yılda dinleyebileceğiniz şarkılar ise Barış Manço, Kıraç, Tarkan ve Kayahandır. Aynı zaman da sevdiğiniz sanatçıların şarkılarını da dinleyebilirsiniz. Yeni yıl da arkadaşlarınız ile birlikte hareketli şarkılar dinlemek istemiyorsanız klasik ve romantik şarkılarda dinleyebilirsiniz. Çocukların evine neşe katan yeni yıl coşku ve eğlence ile birlikte yetişkinlere de eğlence katmaktadır. Yeni yıl geldi neşe ile şarkısının sözünü de yazalım. Yeni yıl neşe getirdin bize, mutluluk verdin bize, yeni yıl hoş geldin evimize, sevgi ver bize, barış ver dünyamıza, yeni yıl hoşgeldin bize. Yeni yılda olmazsa olmazı yeni yıl şarkılarıdır. Anaokulda da çocuklara etkinliklere yakın zaman da çok fazla öğretmeli ve çalıştırılmaktadır. Yeni yıl tüm tüm insanlara sağlık, mutluluk ve huzur versin. Ayrıca da yeni yılın gelişi ile dünyamıza da başı getirsin. Tarkanın yeni yıl şarkısı biz en genciz, biz en açığız, bir an hazırız, mutluluk vaatlerine şarkısı ile yılbaşı gecesinde eğlenebilirsiniz. İster hareketli ya da ister drama yeni yıl şarkısını sitemizde bulabilirsiniz. Dediğimiz gibi okul öncesi çocuklarda özellikle ana okulunda ve ilkokulda yeni yıl şarkısı çocuklara öğretilir sınıfta ve okul etkinliğinde sınıfta söylemektedir.

Yılbaşı yaklaştığı zaman çocuklara okul öncesi eğlenerek yeni yıl şarkıları öğretilmektedir. Her okulda okul öncesi çocuklara eğitim yılbaşında yeni yıl şarkıları öğreterek sınıfta çocuklar arkadaşları ile birlikte eğleneceklerdir. Ana okulda, kreşlerde ve çocuk yuvasında çocuklara yeni yıl şarkıları anlatılmaktadır. Özel kreşlerde de her özel etkinliklerde ve bayramlarda da çocuklara şarkı öğretilmektedir. Okul öncesi bu tür müzik eğitirler çocuklar daha başarılı olmaları sağlanmaktadır. Okul öncesi çocuklara bu faaliyetler çok iyi gelmektedir. Hatta yepyeni yeni yıl şarkıları da çocuklar bu yıl dikkatini çekmektedir. Dilerseniz videodan da inceleyip dinleyebilirsiniz. Türkçe yeni yıl şarkılardan başka ingilizce yeni yıl şarkılardan başka ingilizce yeni yıl şarkısı da vardır. İngilizce yeni yıl şarkılardan çok hareketli ve çok eğlenceli olmaktadır.

Yeni yıl ingilizce şarkı sözleri de sizlere yazmak istiyorum. Yeni yılın coşkusunu eğlenceli yeni yıl şarkıları ile daha maceralı bir hala getirebilirsiniz. Yeni yılda coşkusunu daha da arttırmak için yeni yılda ingilizce şarkılarını çocuklar okuyabilirler. Şimdi sizlere jingle bells şarkısının sözlerini yazalım. Jingle bells, jingle bells, jingle bells, jingle all the way, oh what fu it is to ride, in a one, horse open sheight, hey, jingle bells, jingle bells, jingle all the way, oh what it is to ride, in a one, horse open sheight olarak bitmektedir. Jingle bells adlı yılbaşı şarkısı çok eğlenceli ve hareketli bir yeni yıl şarkısı olmaktadır. Bunu sakın unutmayınız. Yeni yılda ingilizce şarkı olarak daha çok jingle bells şarkısı söylenmektedir. Herkes tarafından bilinmekte ve herkesin de çok sık duyduğu şarkılardan bir tanesi olmaktadır. Yeni yılda çocukları eğlence katmak adına jingle bells yeni yıl şarkısı muhteşem ve yılbaşı gecenize renk katacağınızdan emin olabilirsiniz. Yeni yılda bir çok yeni yıla övgü olan şarkılar dinlenilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler:
Eklenme Tarihi: 28 Aralık 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.