En İyi Flüt Notaları

yorumsuz
2.808 kez okundu

En İyi Flüt Notaları

Bu sitede en iyi flüt notaları yer almaktadır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Türkçe şarkıların notalarını sizlere vereceğiz. Yılbaşı şarklısından ilk olarak bahsedelim. Yılbaşı şarkısının notaları si, si, si, si, si, re, sol, la, si, do, do, do, do, si, si, si, la, si, la, re, si, si, si, si, re, sol, la, si, la, fa, re, re, do, la, si, re, si, re, si, la, sol, mi, do, si, la, fa, re, re, do, la, si, re, si, re, si, re, si, la, sol, re, re, si, la, sol, mi, mi, do, si, la, re, mi, re, do, la, sol, şeklinde yılbaşı şarkısının notaları budur.

Yirmi üç nisan şarkısının flüt notaları ise sol, mi, la, sol, fa, mi, re, re, mi, fa, fa, re, sol, fa, mi, re, do, do, re, mi, do, fa, mi, re, sol, sol, sol, mi, sol, fa, re, fa, mi, re, do, sol diye flüt ile çalınmaktadır.

Yeni yıl yılbaşı şarkısının flüt notaları şu şekildedir. Mi, mi, mi, mi, mi, mi, sol, do, re, mi, fa, fa, mi, mi, re, mi, sol, do, re, mi, fa, fa, mi, mi, mi, sol, sol, sol, fa, re ve do şeklindedir.

Karlı dağlar şarkısı da çok fazla bilinen ve dinlenilen müziklerden bir tanesidir. Bu yüzden de karlı dağlar flüt notaları da re, re, la, la, sol, fa, sol, la, la, sol, sol, fa, sol, la, fa, mi, fa, sol, mi, re, fa, mi ve re şeklinde çalınır.

Çocukların okulda en çok söylediği müziklerden biri yağmur yağıyor seller akıyor flüt notaları la, la, la, sol, la, la, la, sol, sol, fa, sol, fa, la, la ve soldur.

Uzun ince bir yoldayım müziğinin flüt notaları fa, sol, sol, fa, mi, re, fa, mi, re, re, re, la, sol, la, fa, sol, fa, mi, re, fa, mi, re, fa, mi, re, re, si, do, do, do, si, la, do, si, si, do, la, la, sol, sol, fa, la, sol, sol, fa, mi, re, sol, mi, fa, fa, mi, re, do, fa, re, mi, re, re, do, mi, re ve re notalarından meydana gelmektedir.

En çok dinlenilen duygusal şarkılardan biri olan ölürüm Türkiyem şarkısının flüt notaları ise sol, la, la, mi, mi, mi, do, re, sol, mi, la, la, la, do, re, re, do, re, do, re, mi, re, do, do, si, do, do, re, do, re, si, si, la, si, do, la, la, la, la ve yine la notası ile bitirilmektedir.

Aşk ve duygusal şarkı olan yıldızların altında flüt notası si, do, re, mi, re, fa, mi, mi, fa, fa, mi, re, do, mi, mi, re, do, si, do, si, do, re, do, mi, re, do, si ve son olarak da la notasıdır.

Bir başka aşk ve duygusal şarkı da hatırla sevgili şarkısı ve bunun da çalınacak notası la, do, mi, re, do, mi, la, do, mi, re, do, si, la, sol, la, si, sol, fa, mi, re, do, mi, fa, mi, re, do, mi, re, do, si, la, si, do, re, do, mi, re, do, si, la, si, do ve la.

Neşeli ol ki genç kalasın flüt ile çalınacak notaları do, re, mi, mi, re, do, re, mi, do, mi, mi, fa, sol, sol, fa, mi, fa, sol, mi, fa, mi, fa, re, sol, sol, do, do, re, mi, mi, re, do, re, mi ve do notasıdır.

Maçka yollar adlı şarkının flüt notaları sol, sol,sol, sol, fa, mi, fa, mi, re, re, fa, mi, fa, mi, re, do, sol, fa, mi, fa, mi, re şeklindedir.

İlkokulda çok söylenilen tren gelir hoş gelir müziğinin notaları re, la, la, la, re, re, la, do, re, do, re, si, do, do, do, do, la, si, do, re, do, re, si, do, si, la ve la.

Ana sınıfında çok sevilen deredeki ördek şarkısının flüt ile çalınacak notaları do, re, mi, fa, sol, la, sol, la, sol, fa, mi, fa, mi, re, do, re ve do.

İyi düşün taşın şarkısının notaları sol, la, si, la, si, la, sol bu saydığımız notaları dört defa tekrarlayın.

Daha sonra re, do, si, do, si, la, sol, la, si, la, sol, la, si,la, sol bu notaları iki defa tekrarlayın. Sol, sol, fa, fa, mi, mi, mi, re, do, do burada ise do notaları kalın çalmalısınız.

En iyi flüt notaları her zaman uzun olmalı ve aralarda da tekrarlanmalıdır. La, si, la, sol, sol, la, si, la, si, la, sol, sol, sol, sol, si, do, do, la, si, la, sol, sol, sol, la, la, sol, la, si, si, si, sol, la, si, la, sol, sol, la, sol, sol, la, la, la, re ama bu notaları ise re, do, si, la ve sol notalarını hızlı çalmalısınız.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler:
Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.