Sevimli Panda TV Videoları Çizgi Film Karakterlerini Öğretiyor

yorumsuz
226 kez okundu

Sevimli Panda TV Videoları Çizgi Film Karakterlerini Öğretiyor

Çocukların severek izledikleri çizgi filmler içerikleri bakımından incelendiğinde bir oyun senaryosu olduğu anlaşılmaktadır. Sevimli panda tv videoları da çocukların gelişim çağlarında daha iyi bilinçlenmesi ve çevrelerine duyarlı bir kişi olabilmesi için yarattığımız videolarda yapılan açıklamalarla pekiştirme yapılmaktadır. Amacımız basit fakat anlamlı konular işleyerek başlangıç seviyesinde temel oluşturmaktır. Çocukların rahatça anlayacakları dik kullanılarak özellikle konuşmalar yavaş ritimlerle ortaya çıkarılmaktadır.

Böylelikle çizgi film veya çizgi dizi gibi gösterimlerin daha iyi anlaşılabilmesi için bu tür çalışmalarla sevimli panda tv videoları çizgi film karakterlerini öğretiyor. Televizyon tarihinde yapılmış olan normal filmlerin, dizilerin ve sinema yapıtlarının yanında çocuklar içinde eğlenceli çizgi filmler yapıldığı görülmektedir. Sevimli panda tv videoları geçmişten günümüze zevkle seyredilen ve çocukların hoşuna giden çizgi film kahramanları oyuncaklarla anlatılarak hatırlatma yapılmaktadır.

Yaptığımız bu çalışmalar kapsamında seyrettiği çizgi filmlerden etkilenen çocukların oyuncaklarla daha bilinçli hale getirildikleri bir gerçektir. Çünkü çocuklar çizgi film seyrettikten sonra kahramanlarla birlikte olmak aynı oyunları ve davranışları yapma isteği kuvvetlenmektedir. Anne babalar olarak kolaylıkla seyrettirebileceğiniz sevimli panda tv videoları çizgi film karakterlerini öğretiyor. Çünkü cep telefonunuzdan ve mobil cihazlarınızdan çocuğunuzun sıkıldığını anladığınız anda videoları açtığınızda eğlenceli bulduğunu göreceksiniz. Çünkü çocuklar oyunla eğitilir.

Oyunun bir eğitim aracı olduğunu bildiğimiz için sizlere bu videoları hazırladık. Aynı zamanda çocuk sesi ile anlatımlar ve seslendirmeler yaparak videoların daha faydalı olabilmesini amaçlamaktayız. İnstangram da ve diğer sosyal medya ağlarında videolarımızı görmeniz mümkündür. Sevimli panda tv youtube kanalı aboneliği yaptığınızda daha kolay ve geniş anlamda videoları seyretme imkanı bulursunuz. Abonelikte verdiğiniz bilgiler sadece çalışmalarımızdan faydalanmanız içindir.

Ayrıca youtube uygulaması indirerek telefonunuzdan istediğiniz zaman videolarımızı oynatabilirsiniz. Rosie Doktor Dottie Sürpriz Yumurta Videosu Çoğu zaman çocuklarımıza bazı şeyleri anlatsak ta görsellerle destekleyemediğimiz zaman öğreticilik acısından fazla bir etkisinin olmadığı görülür. Bu konuda anne babalara yardımcı olmak için düzenlemiş olduğumuz sevimli panda TV videoları çizgi film karakterlerini öğretiyor çalışmalarımızda çocukların oynarken zarar görmeyecekleri sertlikte olan oyuncakları tavsiye etmekteyiz.

Sürpriz yumurta videosunda yer alan renkli yumurtanın üzerinde ilk karşılaşılan sevimli Rosie nin gülen yüzü olmaktadır. Bunu yumurtanın üzerinde dikkatli bir şekilde alarak renkli oyun hamuru kaplamalarını tek tek sökeriz. Videoda sökerken yapılması gereken hareket ve tertip düzen içerisinde yapılması gereken davranış gösterilmektedir. Şekillerini bozmadan nazikçe alınan renkli hamur kaplamaları sabırlı davranmayı da açıkça göstermektedir. Çünkü sayı olarak çok olan renkli hamur kaplamaları büyük sürpriz yumurtanın tamamını sarmış durumdadır. Tek tek şekillerini bozmadan çıkarırken renklerde öğretilmek amacı ile sık sık tekrarlanmaktadır. Yapılan bu çalışmada çocukların yapmaları gereken işlerde ve oyunlar esnasında agrasif davranmadan yapacakları çalışmalar sonucunda eğlenceli sonuçlar elde edebilecekleri anlatılıyor.

Yumurta kaplaması sökülüp içi açıldığında ilk karşılaşılan çocukların en çok severek izlediği Masha ve koca ayı çizgi film karakterleri çıkıyor. Öncelikle bu çizgi filmde yer alan Masha’nın koca ayıya yaptıkları ve koca aynında bu sevimli kıza sabırla katlandığı anlatılıyor. Sabır ve metanet çocuklara sözlü olarak anlatıldığında çok zor anlayacakları kavram olurken bu tür sevdikleri karakterler ile ve zevkle izledikleri çizgi filmler üzerinden anlatılırken daha kolay bir şekilde sevimli panda TV videoları çizgi film karakterlerini öğretiyor.

Yumurtanın içinde bulunan ikinci oyuncak açıldığında özellikle erkek çocukların ilgi ile izlediği Ninja kaplumbağalar çizgi film kahramanlarından Rafiel çıktığı görülür. Rafiel’in agrasif bir yapıya sahip olduğu oyuncak üzerinde gözlerden çıkan alev ile anlatılmaya çalışılmıştır. Sürpriz yumurtanın üçüncü paketi mavi şirinler olmaktadır. Bu paketten de güçlü şirin çıkmaktadır. Güçlü şirini çocukların en güzel tanıyacağı yeri kolundaki dövmesidir. Duruşu ile de güçlü şirin olarak çocuklar tarafından tanınmaktadır. Güçlü şirin yanında paketten çıkan bir diğer şirin oyuncağı ise Smurfstorm bu şirininde fırtına anlamına gelen bu ismiyle güçlü bir şirin olduğu anlaşılıyor. Son oyuncak olarak ta minyon çıkmaktadır. Bu sayede çocuğunuza yaptığınız sürpriz izlediği çizgi film karakterlerini öğrenmesine yardımcı olur.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler:
Eklenme Tarihi: 24 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.